2 posters

Acil yardım

humyfan
    humyfan

Acil yardım Empty Acil yardım

Mesaj  humyfan 9/3/2013, 23:08

Selam arkadaşlar. Ben uzun zamandır Humax'ıma biss key atmak dışında pek bir şey yapmadım ve çoğu işlemi unutmuşum. Dayıma geçenlerde bir 5400Z aldım biss li maçları izleyebilmesi için. İlk olarak Emu'yü (11.5) yükledim. Sonra bbilgenin verdiği son listeyi düzenleyip HNFSmart ile yüklemeye çalıştım ama kanalları yüklemedi. HNF Smart için verilen Fix'deki ini dosyasını da gerekli klasöre yerleştirdim bu arada. Ancak kanalları bir türlü yükleyemedim. Listeyi düzenlenmemiş hali ile de yükleyemedim. Başka bir liste indirdim onu da yüklemedi. Sonra kendi eski kanal listeme başka bir kanal listesinden copy/paste yaparak kanalları ekleyip düzenledim ve sonunda onu yükleyebildim. Sonra PMCT'yi ve güncel biss keyleri içeren key.bin yükledim. Ancak biss li kanalları bir türlü açamadım. Bir yerlerde bir şey unuttum yada HNF fix le ilgili bir şeyleri atladım. Kontrol ettiğim de benim çalışan humaxım ile çalıştıramadığım humaxın aynı kanallarının NetID'lerinde farklılık olduğunu gördüm. Örneğin İdman ve AzTV'nin NetID'si çalışanda 119 iken çalışmayanda 406.

Evet bu kadar hikayeden sonra tavsiyelerinize ihtiyacım olduğunu söylemek istiyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
    b.bilge
    b.bilge
    © Official Web Site
    © Official Web Site

Localisation : ..... Ey kahraman Türk kadını, sen yerde sürünmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın. [M.K.******]

Acil yardım Empty Geri: Acil yardım

Mesaj  b.bilge 10/3/2013, 08:28

humyfan demiş ki:Selam arkadaşlar. Ben uzun zamandır Humax'ıma biss key atmak dışında pek bir şey yapmadım ve çoğu işlemi unutmuşum. Dayıma geçenlerde bir 5400Z aldım biss li maçları izleyebilmesi için. İlk olarak Emu'yü (11.5) yükledim. Sonra bbilgenin verdiği son listeyi düzenleyip HNFSmart ile yüklemeye çalıştım ama kanalları yüklemedi. HNF Smart için verilen Fix'deki ini dosyasını da gerekli klasöre yerleştirdim bu arada. Ancak kanalları bir türlü yükleyemedim. Listeyi düzenlenmemiş hali ile de yükleyemedim. Başka bir liste indirdim onu da yüklemedi. Sonra kendi eski kanal listeme başka bir kanal listesinden copy/paste yaparak kanalları ekleyip düzenledim ve sonunda onu yükleyebildim. Sonra PMCT'yi ve güncel biss keyleri içeren key.bin yükledim. Ancak biss li kanalları bir türlü açamadım. Bir yerlerde bir şey unuttum yada HNF fix le ilgili bir şeyleri atladım. Kontrol ettiğim de benim çalışan humaxım ile çalıştıramadığım humaxın aynı kanallarının NetID'lerinde farklılık olduğunu gördüm. Örneğin İdman ve AzTV'nin NetID'si çalışanda 119 iken çalışmayanda 406.

Evet bu kadar hikayeden sonra tavsiyelerinize ihtiyacım olduğunu söylemek istiyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

cvhy
    https://5400.yetkinforum.com/t457-bbilge-pmctable-cardserver-fix-14122012

https://5400.yetkinforum.com/t685-humax-5400_rambin-upd-114122012
    humyfan
    humyfan

Acil yardım Empty Geri: Acil yardım

Mesaj  humyfan 10/3/2013, 22:49

Sağolasın dostum. Yaşlandıkça dikkat dağılıyor tabi:)) 14.08.2012'nin PMCT sini yüklemişim dalgınlıkla. Ayrıca Config ayarlarını düzenlemeyi de unutmuşum. Dayım gitti alet bende kaldı:( Neyse postalayacağız artık.

Tekrar teşekkürler!

Similar topics

-

Forum Saati 28/3/2024, 23:53