5 posters

sharemax 5.5

ossi64
    ossi64
    Süper Moderators
    Süper Moderators

sharemax 5.5 Empty Sharemax 5,5

Mesaj  ossi64 24/9/2009, 04:35

slm arkadaslar
    sharemax programinda ****** tv yi izlerken her 5 saniyede bir key degisiyor no keys diye yazi cikiyor böyle oluncada devamli enabled yazan yere tiklamak zorunda kaliyorum bunun icinde hep bilgisayarin önünde olmak sart acaba sizdede ayni problem varmi eger yoksa nasil giderebilirim bu problemi pc yi beklemekten **** tv yi izlemek izdirap oluyor eger yardimci olursaniz cok memnun olurum
    saygilar
    saayacoolu
    saayacoolu

sharemax 5.5 Empty sharemax 5.5

Mesaj  saayacoolu 26/9/2009, 15:10

i did as instructed but the is stiil back i mean no picture.Iam connected to net and a user of humax irci 5400.right now iam using the sharemax 5.5 is on and changing key without showing picture,help!!!!!!!!! :|cc
    b.bilge
    b.bilge
    © Official Web Site
    © Official Web Site

Localisation : ..... Ey kahraman Türk kadını, sen yerde sürünmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın. [M.K.******]

sharemax 5.5 Empty Geri: sharemax 5.5

Mesaj  b.bilge 26/9/2009, 15:33

saayacoolu demiş ki:i did as instructed but the is stiil back i mean no picture.Iam connected to net and a user of humax irci 5400.right now iam using the sharemax 5.5 is on and changing key without showing picture,help!!!!!!!!! :|cc
    - Hello, friend.
    - Problems, card server [Xxx 13'E / 9'E] ! Key serial problems !
    :confused:
    tanimaz
    tanimaz

Mesaj  tanimaz 1/10/2009, 01:47

Selam, ******* TV bakiyorum ama 30 saniyeye donma oluyor, normal mi bu?
    Yani saglikli izlenilmiyr. Ayricam en son sürümde baska paket acmiyor bende, varmi bu isin ince püf noktasi? TSK - Kolay gelsin
    ossi64
    ossi64
    Süper Moderators
    Süper Moderators

Mesaj  ossi64 1/10/2009, 05:05

tanimaz demiş ki:Selam, 42 dereceden ***** TV bakiyorum ama 30 saniyeye donma oluyor, normal mi bu?
    Yani saglikli izlenilmiyr. Ayricam en son sürümde baska paket acmiyor bende, varmi bu isin ince püf noktasi? TSK - Kolay gelsin
    yok arkadasim o problem bir tek sende olmuyor bendede var bu problemden ne yaptimsa bende gideremedim
    acilan zaten iki kanal var biri **** tv digeri ise actionmx sana bilge kardesimizin sundugu wsp programini öneririm o daha randimanli calisiyor keyleri kendi update ediyor
    umarim yardimci olabilmisizdir
    https://5400.yetkinforum.com/humax-5400-free-card-server-f25/humax5400wsp_sharingpackv098-t757.htm
    saygilar
    tanimaz
    tanimaz

Mesaj  tanimaz 2/10/2009, 23:06

evet haklisiniz, wsp ile sorunsuz calisiyor, donma cok az var o kadarda olur artik. Acaba ...... oldugu saatlerde daha fazla donma meydana gelirmi?

Bu server sizinmi yoksa baska bi yerden mi geliyor?
    ossi64
    ossi64
    Süper Moderators
    Süper Moderators

Mesaj  ossi64 3/10/2009, 03:34

tanimaz demiş ki:evet haklisiniz, wsp ile sorunsuz calisiyor, donma cok az var o kadarda olur artik. Acaba ...... oldugu saatlerde daha fazla donma meydana gelirmi?

Bu server sizinmi yoksa baska bi yerden mi geliyor?

yok arkadasim o dedigin zamanlardada ayni fazla donma olmuyor yok denilecek kadar az 2-3 saniye icinde update yapiyor ve program boyuncada 3 yada 4 sefer yapiyor

server benim degil bilge kardesimiz bizimle test amacli paylasiyor
    saygilar
    tanimaz
    tanimaz

Mesaj  tanimaz 3/10/2009, 23:50

evet bugünkü maca nerdeyse sorunsuz baktim, tuhafdir, macdan önce ve sonra donmalar cogaldi, 2-3 dakkaya bir 20 saniye kapandi fala. Bilge beyin sunmus oldugu WSP programinda herhangi baska ayar yapiyormusunuz? Ben programi indirdigim gibi aciyorum ve hic bir ayar degistirmeden calistiriyorum - varmi daha baska ince ayari bu isin?
    ossi64
    ossi64
    Süper Moderators
    Süper Moderators

Mesaj  ossi64 4/10/2009, 02:53

baska bir ayar yapman gerekmiyor arkadasim cihazinda config ayarlarin sssp ve card+emu+s ise ayar yapmana gerek yok belki card+s+emu da deneyebilirsin
    saygilar
    tanimaz
    tanimaz

Mesaj  tanimaz 5/10/2009, 14:17

haftasonu sorunsuz izledim - cok tesekkürler paylasim icin. Su an *** dereceden bakiyorum, *** derecede hangi paketler acik ?
    ossi64
    ossi64
    Süper Moderators
    Süper Moderators

Mesaj  ossi64 5/10/2009, 19:30

tanimaz demiş ki:haftasonu sorunsuz izledim - cok tesekkürler paylasim icin. Su an *** dereceden bakiyorum, *** derecede hangi paketler acik ?

deneyip görebilirsin arkadasim
    saygilar
    tanimaz
    tanimaz

Mesaj  tanimaz 13/10/2009, 04:18

hocam bende son zamanlar WSP ile sürekli, 3 dakka acik kaldiktan sonra su hata geliyor ve ekran karariyor

Server1 b.bilge / Turquýe : No DW i packet, probably server unsuported this provider!

kanali degistirp geldigimde tekrar aciliyor ve bi 2-3 dakka daha izliyorum, sonra yine kapaniyor

neden kaynaklaniyor olabilir bu?
    ossi64
    ossi64
    Süper Moderators
    Süper Moderators

Mesaj  ossi64 13/10/2009, 04:28

arkadasim o problem wsp de bendede olmaya basladi tahminim server den kaynaklaniyor yüklenme cok olabilir bu benim düsüncem sharemax ile zaten fazla sürmüyor en fazla 3-4 dakika sonrasinda update yapmiyor
    yada baska bir problem varsa bilemiycem diger arkadaslarimizdada varmi bu problem?(wsp yada sharemax) bizimle paylasirlarsa cok iyi olur

saygilar
    heseyin
    Vip (Özel Üye)
    Vip (Özel Üye)

sharemax 5.5 Empty merhaba arkadaslar ben bu programi calistiramadin ne yaptiysam olmadi yardim edermisiniz

Mesaj  heseyin 7/12/2009, 22:55

Borax demiş ki:arkadasim o problem wsp de bendede olmaya basladi tahminim server den kaynaklaniyor yüklenme cok olabilir bu benim düsüncem sharemax ile zaten fazla sürmüyor en fazla 3-4 dakika sonrasinda update yapmiyor
    yada baska bir problem varsa bilemiycem diger arkadaslarimizdada varmi bu problem?(wsp yada sharemax) bizimle paylasirlarsa cok iyi olur

saygilar
    b.bilge
    b.bilge
    © Official Web Site
    © Official Web Site

Localisation : ..... Ey kahraman Türk kadını, sen yerde sürünmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın. [M.K.******]

Mesaj  b.bilge 8/12/2009, 09:20

- Slm.
    - Arkadaşlar, verdiğim programlar test edilp ve en iyi çalışan serverlerden update edilmektedir.
    - Nelerin Active olduğu açık bir dille yazılmaktadır
    ----- ÖRNEĞİN -----
    - Art 13'E <- Active (Prvo ID 0211) Update
    - Art sport 7'W <- Active (Prvo ID 0307) Update
    - Jsc sport 13'E <- Active (Prvo ID 0307) Update
    - AbSat 13'E <- Active (Prvo ID 0211) Update
    ---------
    - Bu bilgilerin dışında çalışan yoktur, (b.bilge / Turquıe) çalışmaz !
    - Kullandığınız dosyaların tarih ve saat larına dikkat edin.
    - Tşk....

Forum Saati 2/5/2024, 13:39